Jesteśmy agentami zmian, którzy tworzą oprogramowanie
rozwijające potencjał firmy.

Develtio powstało w 2017 roku, ale nasza historia zaczęła się dużo wcześniej, od Green Parrot.

Green Parrot było agencją reklamową, która w swoich projektach, koncentrowała się na połączeniu najnowszych marketingowych trendów z rozwiązaniami technologicznymi.

Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy gry na iPad’a, aplikacje korzystające ze społecznościowego API Facebooka (który nie miał nawet solidnej dokumentacji w tamtym czasie) oraz pierwsze chatboty, wykorzystujące technologię NLP.

Z czasem programistyczna część naszej firmy zaczęła się uniezależniać od części agencyjnej i zdobywać własnych klientów. Wtedy zdecydowaliśmy się stworzyć Develtio.

Wartości, którymi kierujemy się w naszej pracy z klientami to:

Zaufanie

Wszystko zaczyna się od zaufania. Zaufanie to podstawowa wartość, na której budujemy nasze relacje z klientami, współpracownikami i partnerami. W Develtio pamiętamy też, że zaufanie budowane latami, można stracić w jeden dzień. Dlatego komunikujemy się transparentnie i szczerze. Prezentujemy również naszym klientom cały zestaw informacji na temat projektu, nad którym pracujemy.

 

Rozwój

Wszystko w naturze rozwija się albo umiera. Develtio to miejsce przyjazne ludziom, ale nieprzyjazne stagnacji. Praca, którą wykonujemy dla naszych klientów, zapewnia im mierzalne wartości i przyczynia się do rozwoju ich firm, uwalniając ich pełen potencjał. Pamiętamy o tym, że nasi klienci to ludzie, a naszym zadaniem jest zadbać o ich rozwój osobisty i rozwój ich organizacji.

 

Efektywność

Jesteśmy nastawieni na stały wzrost i generowanie zysków, zarówno naszych, jak i klientów. Wszystko, co robimy, jest skuteczne i zwiększa biznesową wartość naszej firmy i przede wszystkim firm, z którymi współpracujemy. Kierujemy się zasadami, które mówią wiele o nas i o naszych motywacjach. To dzięki tym wartościom nasza praca przynosi efekty.

 

Nasze projekty

Dzięki naszemu agencyjnemu doświadczeniu, jesteśmy idealnymi partnerami dla każdego typu
organizacji poszukującej programistycznych rozwiązań zorientowanych na rozwój.
Możemy dodatkowo wspierać Twój dział marketingu, sprzedaży i R&D.

Sprawdzamy się wszędzie tam, gdzie firmy szukają dobrze napisanego kodu i proklienckiego myślenia.
Jesteśmy aktywnymi konsultantami dla naszych klientów, pomagając im wdrażać
rozwiązania budujące wartość firmy.

Tworzenie stron internetowych

Strony tworzone przez ludzi, którzy rozumieją Twój biznes

Dowiedz się więcej

Tworzenie aplikacji mobilnych

W każdym projekcie oprogramowania, który wykonujemy, pamiętamy o użytkowniku mobilnym. Niektóre z naszych projektów są robione wyłącznie z myślą o telefonach i innych ekranach dotykowych.

Dowiedz się więcej

Tworzenie aplikacji webowych

Pomożemy Ci zbudować oprogramowanie, które nie zostanie “zjedzone” przez hiper konkurencyjny rynek. Oprogramowanie zorientowane na cel biznesowy

Dowiedz się więcej

Wordpress Development

Usługi WordPress perfekcyjnie dostosowane do potrzeb Twojego biznesu

Dowiedz się więcej

Kto pracuje w Develtio?

Nasza organizacja łączy wielu różnych specjalistów. Dzięki temu możemy zadbać o wszystkie potrzeby naszych klientów.
Nasz team to 40+ osób, które są aktywne na różnych etapach projektu:

1

Konsultanci Projektu

Pierwszą grupą osób, która spotyka się z klientem są Konsultanci Projektu. To oni odpowiadają za określenie specyfikacji projektu, wybór odpowiedniego zespołu i uruchomienie prac nad projektem.
2

Project Managerowie

Następnie, nasi klienci rozpoczynają pracę bezpośrednio z dedykowanym Project Managerem. To on koordynuje etapy tworzenia rozwiązań cyfrowych i dba o dostarczanie rezultatów.
3

Design Team

Project Managerowie koordynują pracę zespołu programistów oraz UX/UI designerów. Develtio ma swój własny team UI/UX designu. Podczas etapu tworzenia, koncentrujemy się na aplikacjach webowych i stronach internetowych. Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów i zaangażowanych deweloperów front-endu i back-endu. W każdej wykonywanej przez nas pracy ważne jest zapewnienie jakości i wsparcie zespołu świadczącego usługi w zakresie umowy o poziomie usług (SLA).
4

Specjaliści SEO

Jesteśmy wspierani przez Specjalistę SEO oraz konsultanta ds. marketingu. Większość naszych rozwiązań jest skierowana do konsumentów, a nasze marketingowe korzenie pozwalają nam zadbać o wiele aspektów, które większość firm programistycznych ignoruje. Podczas gdy oni walczą o zapewnienie zwrotu z danej inwestycji w oprogramowanie, my przodujemy w tej dziedzinie.
5

Deweloperzy Front-end

Programiści front-end odpowiadają za design i funkcjonalność strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Każdy przycisk, widżet lub formularz jest tworzony od podstaw i kodowany przez specjalistów Develtio. Ich praca maksymalizuje doświadczenie użytkownika i wydajność strony.
6

Deweloperzy Back-end

Programiści Develtio dbają o tworzenie, utrzymanie, testowanie i debugowanie całego back-endu – wszystkiego, co nie jest widoczne na stronie, ale ma ogromny wpływ na jej funkcjonalność, responsywność i optymalizację SEO. Obejmuje to podstawową logikę aplikacji, bazy danych, integrację danych i aplikacji, API i inne procesy.
7

Testerzy

Po zakończeniu zadań programistów back-end i front-end, do pracy przystępują testerzy Develtio. Szukają oni wszelkich bugów, błędów, defektów lub innych problemów, z którymi może się zetknąć użytkownik końcowy. Ich zgłoszenia dotyczące problemów lub ulepszeń, których mogą wymagać produkty, pomagają nam dostarczać najwyższej jakości oprogramowanie, witryny internetowe i aplikacje mobilne.
8

DevOps

Inżynierowie DevOps łączą wiedzę i wyniki zespołów zajmujących się tworzeniem oprogramowania i operacjami IT, aby usprawnić automatyzację i zapewnić integrację gotowego produktu cyfrowego, z istniejącą już infrastrukturą IT Twojej firmy.

Nasz team

CEO
Maciej Kopczyński
BUSINESS DEVELOPMENT DIRECTOR
Krzysztof Czapnik
CTO
Mariusz Tarnaski
Robert Juszczyk
MANAGING PARTNER
Robert Juszczyk
MANAGING PARTNER
Piotr Gładysz

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie i zacznijmy budować go razem!

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązuje Polityka Prywatności i Warunki Korzystania Google.
    Szymon Paroszkiewicz
    CEO, Develtio