Jak budujemy responsywne strony i aplikacje, które pomogą Ci osiągnąć cele biznesowe?

 • Korzystamy z technologii, które służą wdrażanym
  rozwiązaniom — nigdy na odwrót.

  Niezależnie od projektu i jego złożoności, zawsze
  wybieramy technologie z myślą o Twojej firmie.
 • Koncentrujemy się na opracowaniu łatwego w obsłudze interfejsu
  o unikalnym, ale praktycznym designie.
  Maksymalizujemy
  konwersję i monetyzację wdrożonych przez nas rozwiązań,
  żeby pomóc Ci w pełni realizować Twoje cele biznesowe.
 • Zależy nam na stabilności aplikacji i stron, które tworzymy.
  Dlatego projektujemy wszystkie funkcjonalności tak,
  aby spełniały oczekiwania administratorów,
  content managerów i użytkowników.

Technologie Develtio

Front-end

Technologie front-end są wykorzystywane do tworzenia interfejsów. To one odpowiadają za wygląd strony i aplikacji. W Develtio dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że nasze rozwiązania są responsywne i przyjazne dla użytkownika. Wybieramy technologie, które najlepiej spełniają potrzeby indywidualnego projektu.
Dobrze zaprojektowany front-end oznacza wyższy poziom satysfakcji użytkownika z Twojej aplikacji lub strony. Nasze interfejsy są zawsze łatwe w nawigacji oraz mają nowoczesny wygląd, który wyróżnia Cię na tle konkurencji.

Angular

Angular to framework zbudowany w języku TypeScript, powszechnie używany do tworzenia dużych i złożonych aplikacji internetowych oraz systemów biznesowych, a także SPA i PWA. Dzięki Angular jesteśmy w stanie opracowywać niestandardowe rozwiązania dla oprogramowania i aplikacji mobilnych, bez względu na to jak bardzo są one złożone.

React.js

Biblioteka JavaScript znana jako React.js, została stworzona w 2013 roku przez byłego inżyniera oprogramowania Facebooka - Jordana Walke’a. React.js ma otwarty kod źródłowy, dzięki czemu możemy szybko budować intuicyjne interfejsy i aplikacje internetowe dla Twojej firmy.

React Native

Nowoczesne aplikacje mobilne na iOS i Androida budujemy znacznie szybciej niż konkurencja. Umożliwia nam to React Native, który gwarantuje naszym programistom tańszą i szybszą pracę, przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu jakości i wydajności oprogramowania.

Back-end

Jeśli front-end odpowiada za elementy aplikacji i strony widoczne dla użytkownika, to technologia back-end’u dba o ich prawidłowe działanie i komunikację z bazą danych. Wybieramy technologie back-end dostosowane do planowanego rozwoju aplikacji i strony, biorąc również pod uwagę obecne trendy.
Dobrze zaprojektowany back-end gwarantuje bezpieczeństwo strony lub aplikacji, minimalizuje ryzyko błędów, poprawia prędkość operacji i umożliwia dodawanie nowych funkcji w przyszłości.

Symfony

Symfony to technologia wykorzystywana do tworzenia długoterminowych i stale ewoluujących projektów, takich jak wielomodułowe strony i usługi. Symfony może być też wykorzystywane do opracowywania i współtworzenia innych rozwiązań technologicznych.

Laravel

Laravel to najpopularniejszy framework do budowy funkcjonalnych i skalowalnych aplikacji internetowych. Przyspiesza i ułatwia on pracę programistom w Develtio, docelowo obniżając również koszty projektu. Laravel gwarantuje przejrzysty kod Twojej aplikacji (lub strony internetowej), za co na pewno Twój dział IT będzie wdzięczny.

Node.js

Wykorzystujemy technologię Node.js, opartą na JavaScript, aby skalować projektowane przez nas aplikacje, sklepy i strony internetowe, w celu umożliwienia obsługi wielu użytkowników jednocześnie. Dzięki Node.js, Twój projekt będzie obsługiwał równocześnie nieograniczoną liczbę pracowników lub klientów.

E-commerce

Wybieramy systemy wspierania sklepów online pod kątem potrzeb indywidualnego projektu.
Dzięki temu tworzymy nowoczesne i stabilne sklepy internetowe, które pomagają w sprzedaży zarówno fizycznych, jak i wirtualnych produktów.

WooCommerce

WooCommerce to najpopularniejsze na świecie rozwiązanie dla właścicieli małych sklepów internetowych. Dlatego właśnie wybieramy to rozszerzenie CMS WordPress do tworzenia w pełni funkcjonalnych systemów e-commerce.

Shopify

Ten system e-commerce jest przeznaczony dla szybko rozwijających się sklepów internetowych, których celem jest między innymi sprzedaż na skalę międzynarodową.

CMS

System zarządzania treścią (ang. Content Management System) pozwala na szybkie dodawanie, usuwanie i edytowanie treści na Twojej stronie – niezależnie od poziomu Twojej wiedzy technicznej.

WordPress

Najpopularniejszy i najbardziej uniwersalny CMS na świecie, czyli WordPress. W Develtio korzystamy z WordPressa, a konkretniej z tak zwanego “bezgłowego” (ang. headless) CMS’a, w celu tworzenia stron internetowych od podstaw, włączając w to back-end.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie i zacznijmy budować go razem!

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązuje Polityka Prywatności i Warunki Korzystania Google.
  Mariusz Tarnaski
  CTO, Develtio