Korzyści z używania Angulara

Stworzony przez Googla Angular był początkowo przeznaczony wyłącznie na wewnętrzny użytek. Okazało się jednak, że framework jest tak świetnie opracowany, że Google zdecydowało udostępnić jego kod źródłowy dla każdego. Angular szybko zdobył dużą popularność jako pełnoprawna platforma front-endowa. Programiści na całym świecie — w tym nasi — zachwycili się jego wyjątkowymi funkcjami, szybko znajdując mnóstwo sposobów na ich wykorzystanie.

Skuteczne rozwiązanie międzyplatformowe

Zarówno duże, jak i małe firmy chcą budować rozwiązania wieloplatformowe. Oszczędza to czas i pieniądze związane z projektem, ponieważ jedną aplikację można równocześnie umieścić na wielu platformach. Develtio wykorzystuje framework Angular również do tworzenia aplikacji działających zarówno na platformie iOS, jak i Android.

Wysoka jakość aplikacji

Programiści Develtio dobrze znają złożone, wbudowane funkcje Angulara. Dzięki nim, nasz zespół może stworzyć wszystko, czego zapragniesz.

Poprawiona szybkość i wydajność

Twój interfejs może wyświetlać się odbiorcom w znacznie krótszym czasie, dzięki funkcjom szybkiego ładowania. Wydajne wykorzystanie zasobów przez Angulara odciąża serwer, co w efekcie przyśpiesza renderowanie Twojej aplikacji użytkownikowi.

 

Angular oferuje również wiele opcji wirtualnego zarządzania treścią, pozwalających na przyśpieszenie działania aplikacji. Obejmują one na przykład przechowywanie danych w telefonie komórkowym bez dostępu do Internetu.

Krótszy proces tworzenia aplikacji

Framework Angulara pozwala nam szybko budować wysoce wydajne aplikacje internetowe. Oferuje on takie rozwiązania jak: interfejs wiersza poleceń, wiązanie dwukierunkowe, obciążenie różnicowe i programowanie obiektowe. Te funkcje pozwalają naszym programistom na zastosowanie dodatkowych narzędzi do kodowania, automatyzację generowania niektórych kodów, tworzenie wielu pakietów i ponowne wykorzystywanie utworzonych komponentów. Dzięki temu, Develtio może szybciej wdrażać nowe funkcje w Twoich projektach, a co za tym idzie szybciej dostarczyć Ci końcowy produkt.

Czytelny i testowalny kod

Dzięki wbudowanym funkcjonalnościom, Angular umożliwia przeprowadzanie kompleksowych testów oprogramowania. To z kolei pozwala programistom Develtio znaleźć błędy w kodzie, zanim produkt finalnie dotrze do Ciebie. Przede wszystkim jednak narzędzia Angulara tworzą środowisko, w którym błędy kodu występują rzadziej. Dzięki temu możemy skupić się na projektowaniu Twojej aplikacji, a nie tylko na samym pisaniu kodu.

Więcej lżejszych aplikacji webowych

Starsze frameworki wykorzystywały duże pakiety, które spowalniały ładowanie aplikacji. Nowy Angular stosuje komponenty ładujące wyłącznie moduły używane w danej chwili. Za jego pomocą, nasi programiści mogą więc tworzyć dowolnej wielkości aplikacje i nadal zapewnić ich szybkie ładowanie.

Skuteczne rozwiązywanie problemów

Programiści Develtio wykorzystują wzorce projektowe Wstrzykiwania Zależności (ang. Dependency Injection) Angulara, aby poprawić wydajność Twojej aplikacji. Wzorce umożliwiają tworzenie komponentów uzależnionych od innych w procesie ładowania funkcji aplikacji. Przy jednoczesnym ładowaniu tylko wybranych obiektów, aplikacja będzie szybciej ładować się na Twoim urządzeniu.

Doskonała biblioteka Material Design

Nasi programiści używają elementów biblioteki Angular Material Design. Ta biblioteka pozwala nam tworzyć wysoce responsywne i wydajne interfejsy dla docelowych odbiorców.

Najważniejsze elementy procesu tworzenia   oprogramowania w Develtio

Develtio process
Develtio process

… i żyli długo
i szczęśliwie

1
Zapoznanie się
2
Określenie zakresu prac
3
Kick-off workshop
4
Makietowanie strony
5
Design
6
Budowanie produktu i dokumentacja
7
Testowanie i potwierdzenie jakości
8
Wdrożenie

… i żyli długo i szczęśliwie

Skontaktuj się z Develtio w sprawie Twojej nowej aplikacji

Jeśli szukasz wydajnej aplikacji, która przyciągnie uwagę odbiorców, skontaktuj się z naszym zespołem, aby umówić się na konsultację. Wykorzystaj nasze wszechstronne umiejętności i stwórz aplikację Twoich marzeń. Dzięki szerokiemu wachlarzowi używanych przez nas narzędzi zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie i zacznijmy budować go razem!

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązuje Polityka Prywatności i Warunki Korzystania Google.
    Mariusz Tarnaski
    CTO, Develtio