Na wysoce konkurencyjnym rynku ważne jest, aby jak najlepiej zoptymalizować każdy obszar, w którym można wyprzedzić konkurencję. Warto zacząć od procesów firmowych, ponieważ sprawniejsze procesy prowadzą do lepszego i szybszego dostarczania usług Twoim klientom.

Optymalizacja przepływu pracy Twojego zespołu może początkowo wydawać się skomplikowana. Jednak, dzięki dobrze wdrożonemu i dostosowanemu do Twojej organizacji systemowi zarządzania pracą (Workflow Management System), jest to naprawdę łatwe.

Zalety dobrego systemu zarządzania pracą/Workflow Management System

Systemy Workflow Management powstały po to, aby zautomatyzować zadania i decyzje za pomocą najnowszej technologii i fachowo zaprojektowanego oprogramowania. Wdrożenie takiego systemu w organizacji może przynieść dużo korzyści, zarówno Twoim pracownikom, jak i klientom.

Zwiększona szybkość i jakość pracy

Wdrożenie systemu zarządzania przepływem pracy oznacza zwiększenie dokładności zadań i decyzji, przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka ludzkiego błędu. Kolejną zaletą tego systemu jest tempo. Zautomatyzowana praca może być wykonana znacznie szybciej niż standardowa, a workflow management system umożliwia dodatkowo wykonywanie kilku zadań w tym samym czasie.

Większa produktywność pracowników

Pracownicy mogą wykazać swój prawdziwy potencjał, gdy nie są zbyt obciążeni powtarzalnymi i zajmującymi czas zadaniami. Dzięki zastosowaniu workflow management system, Twoi pracownicy mogą skupić się na najważniejszych zadaniach i wyzwaniach firmowych, zamiast poświęcać swój czas na drobne i mniej istotne czynności.

Ulepszona komunikacja i kultura pracy

System zarządzania przepływem pracy zapewnia narzędzia i stwarza środowisko dla ogólnodostępnej komunikacji pomiędzy pracownikami. Łatwość komunikacji gwarantuje pewność i stabilność w miejscu pracy i jednocześnie tworzy wyjątkową kulturę organizacji, w której pracownicy mają szansę na rozwój.

Najważniejsze elementy procesu tworzenia  stron internetowych i aplikacji webowych w Develtio?

Develtio process
Develtio process

…i żyli długo
i szczęśliwie

1
Zapoznanie się
2
Określenie zakresu prac
3
Kick-off workshop
4
Makietowanie strony
5
Design
6
Budowanie produktu i dokumentacja
7
Testowanie i potwierdzenie jakości
8
Wdrożenie

… i żyli długo i szczęśliwie

Dlaczego warto wybrać Develtio do pomocy przy wdrażaniu Workflow Management System dla Twojej firmy?

Develtio, jako partnera przy wdrażaniu sprawnego Workflow Management System, wybrało już wiele firm z różnych branż i o różnej wielkości. Naprawdę pasjonuje nas to co robimy, a nasze poświęcenie sprawie przekłada się na projekty, które dostarczamy. Co jeszcze ważniejsze, naszemu zespołowi zależy na sukcesach klientów. Kiedy podejmujemy współpracę, możesz być pewien, że zaprojektowany przez nas Workflow Management System naprawdę pomoże Twojej firmie w rozwoju.

System dostosowany do potrzeb firmy

Rozumiemy, że nie ma idealnego systemu zarządzania przepływem pracy, który można dopasować do każdej organizacji. Twoja firma ma własne cele, procesy i wymagania. Zamiast prosić Cię, abyś zaadaptował gotowy już system, zaprosimy Cię do opowiedzenia o swojej firmie. Dzięki temu zaprojektujemy system zarządzania przepływem pracy doskonale dopasowany do Twojej organizacji, jej potrzeb i pracowników.

System łatwy w obsłudze

Z zaprojektowanych przez nas systemów zarządzania przepływem pracy korzystają zarówno menedżerowie, jak i inni pracownicy. Dlatego podczas tworzenia rozwiązań zawsze myślimy o tym, aby były łatwe w obsłudze. Mimo, że systemy te tworzone są przez naszych ekspertów, do ich obsługi nie potrzeba specjalistycznej wiedzy. Projektujemy je tak, aby każdy w firmie miał możliwość skorzystania z nich i usprawniania istniejących procesów.

Możliwość integracji oprogramowania

Wiele biznesów korzysta już z różnych rodzajów narzędzi czy oprogramowania, takich jak modele księgowe, oprogramowania magazynowe, CRM-y itd. Zaprojektowane przez nas oprogramowanie do zarządzania przepływem pracy, będzie można zintegrować ze wszystkimi rozwiązaniami dotychczas wykorzystywanymi w firmie. Nasz team zawsze otwarty jest na rozmowę o różnych systemach, tak aby ten zaprojektowany przez nas, świetnie wpasował się w istniejący już zestaw narzędzi.

Możliwość wdrożenia zaawansowanych narzędzi

Najlepsze systemy zarządzania przepływem pracy robią znacznie więcej niż tylko automatyzowanie zadań – mierzą one również efektywność pracy, zbierają dane i przygotowują obszerne raporty. Dzięki systemowi, który stworzy dla Ciebie Develtio, możesz uzyskać szczegółowy raport na temat efektywności pracy, który na pewno doceni każdy menedżer. Ta analiza pomoże Ci ocenić stan przepływu pracy i pokaże, gdzie trzeba wprowadzić zmiany.

Skontaktuj się z nami, aby uruchomić Twój Workflow Management System

Jeśli stworzenie bardziej wydajnego przepływu pracy w firmie i poprawienie produktywności pracowników jest dla Ciebie priorytetem, skontaktuj się z naszym teamem, żeby umówić indywidualne konsultacje. Chcemy dowiedzieć się więcej o Twoim biznesie, żeby móc zacząć optymalizować procesy pracownicze w Twojej firmie, dzięki czemu znacznie wyprzedzisz konkurencję.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie i zacznijmy budować go razem!

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązuje Polityka Prywatności i Warunki Korzystania Google.
    Arkadiusz Zdziebko
    Head of Sales, Develtio