80+
Ocenionych stron SXO
40+
Wewnętrznych specjalistów
6
Lat doświadczenia

Kompleksowa analiza strony internetowej

Dzięki dogłębnej ewaluacji strony internetowej, uzyskasz unikalny przegląd aktualnego stanu Twojej witryny. Nie tylko wskazujemy problemy - badamy też zależności pomiędzy nimi. Takie podejście pozwala nam ocenić Twoją witrynę pod kątem aktualnych rekomendacji i wskaźników Google. Jeszcze nigdy synergia między elementami SEO i UX nie była tak istotna jak teraz. Nasza analiza może zidentyfikować zależności, zapewniając tym samym ocenę prawdziwego potencjału Twojej witryny.

Badania struktury serwisu

Sprawdzimy obecną strukturę Twojej witryny i zaproponujemy zmiany. Dzięki naszej rekomendacji będziesz mógł zmodyfikować strukturę serwisu, aby nawigacja była bardziej intuicyjna i przyjazna dla użytkownika. Bierzemy pod uwagę nie tylko użytkowników – nasza propozycja obejmuje również zmiany, które sprawią, że witryna będzie lepiej przystosowana do botów wyszukiwarek, co pozwoli Ci jak najefektywniej wykorzystać budżet crawlowania.

Ocena map ciepła i map kliknięć

Aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy wchodzą w interakcję z Twoją witryną, dostarczymy Ci szczegółowe mapy najpopularniejszych (a także najczęściej ignorowanych) elementów witryny. Mapy ciepła i mapy kliknięć mogą pomóc w śledzeniu zaangażowania użytkowników na stronie, wykrywaniu błędów i wskazywaniu potencjalnych usprawnień projektu. Nasza analiza mapy ciepła może być nieocenionym narzędziem do identyfikowania możliwości poprawy konwersji dzięki zoptymalizowanym stronom i CTA.

SEO

Działania Search Engine Optimization służą przede wszystkim zwiększeniu widoczności strony w wyszukiwarkach i zwiększeniu jej popularności. Nasz kompleksowy przegląd SEO obejmuje wszystkie aspekty bezpośrednio wpływające na ranking SERP Twojej witryny. Sprawdzamy potencjalne problemy techniczne i wydajnościowe oraz oceniamy strukturę i jakość treści. Zamawiając analizę SEO wykonaną przez Develtio, otrzymujesz ocenę linków zwrotnych do witryny, a także szczegółowy przegląd Twoich bezpośrednich konkurentów.

UX

Audyt User Experience służy do identyfikacji potencjalnych problemów z użytecznością, które negatywnie wpływają na stronę. Dzięki dogłębnej analizie UX, otrzymasz szczegółowy raport zawierający wszystkie wykryte problemy, posegregowane według wagi. Przekażemy Ci ocenę aktualnie wdrożonych rozwiązań UX, dodatkowo zwieńczoną całą listą sugerowanych usprawnień, które wpłyną na zaangażowanie i konwersję klientów.

Zalecenia dotyczące optymalizacji serwisu

Wisienką na torcie SXO są zalecenia dotyczące optymalizacji, które posłużą Ci jako punkt odniesienia w dalszych strategiach. Dzięki nim Twoja witryna będzie bardziej widoczna, przyjazna dla użytkownika, angażująca i technicznie niezawodna. Zajmujemy się wszystkimi praktycznymi aspektami optymalizacji SEO i UX. Nasze rekomendacje mają postać jasnych i zrozumiałych raportów, gotowych do przekazania zespołom deweloperskim i contentowym.

Zakres pracy

Nasza analiza Search Experience Optimization oferuje wielowymiarowe spojrzenie na aktualny stan Twojej witryny. Wszystkie istotne elementy w obszarach SEO i UX są oceniane przez doświadczonych specjalistów, z wykorzystaniem wiodących w branży narzędzi programistycznych.

Część SEO

 • TRAFNOŚĆ WYNIKÓW WYSZUKIWANIA
 • PRĘDKOŚĆ ŁADOWANIA STRONY
 • WERSJA MOBILNA STRONY INTERNETOWEJ
 • DANE STRUKTURALNE NA STRONIE
 • ARCHITEKTURA STRONY INTERNETOWEJ
 • TYTUŁ I OPIS META
 • TREŚĆ NA STRONIE
 • ANALIZA KONKURENCJI

Część UX

 • ARCHITEKTURA INFORMACJI
 • NAWIGACJA
 • PRZYCISKI AKCJI I LINKI
 • PRZYDATNOŚĆ KOMPONENTÓW
 • LOGIKA I PŁYNNOŚĆ PROCESÓW
 • NAZWY I CZYTELNOŚĆ WIADOMOŚCI
 • WALIDACJA
 • PROBLEMY TECHNICZNE
 • INNE ZAUWAŻONE PROBLEMY

Kompleksowy zespół
oddelegowany do oceny SXO

Project Analyst

Project Analyst

Project Manager

Project Manager

UX UI Designer

UX UI Designer

SEO specialist

SEO specialist

Elementy audytu SXO

Zaczynamy od spotkania wstępnego, na którym możesz osobiście spotkać się z naszymi analitykami SXO. Zadamy Ci na nim wiele pytań, aby lepiej zrozumieć Twój projekt i zebrać jak najwięcej informacji. A gdy nasi specjaliści SEO i UX skończą audyt, zaprosimy Cię na warsztaty, podczas których wspólnie szczegółowo omówimy wyniki ewaluacji i rekomendacje.
1
Zapoznanie się
i analiza potrzeb
2
Określenie
zakresu prac
3
Analiza SXO
4
Warsztat
o kolejnych krokach

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie i zacznijmy budować go razem!

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązuje Polityka Prywatności i Warunki Korzystania Google.
  Arkadiusz Zdziebko
  Head of Sales, Develtio