Struktura teamu tworzącego natywne aplikacje mobilne równocześnie dla iOS’a i Androida

 • Project Manager

 • Główny Designer

 • Programista React Native

 • Programista Back-end

 • Tester

Najbardziej osobisty ekran

Podczas tworzenia dobrej aplikacji mobilnej, warto pamiętać, że będzie ona używana na najbardziej osobistym urządzeniu Twojego użytkownika, które ma on zawsze przy sobie. Dotyczy to zarówno aplikacji konsumenckich, jak i biznesowych. W Develtio zawsze staramy projektować i wypracowywać rozwiązania, które przyniosą użytkownikom korzyści. Dzięki temu nasze rozwiązania stają się ich ulubionymi aplikacjami.

Platformy mobilne
– i Develtio, które obsługuje je wszystkie

Prawdopodobnie zastanawiasz się, którą platformę lepiej wybrać na początku- iOS czy Android? Z nami nie musisz podejmować takiej decyzji. Zapewnimy Ci wsparcie teamu specjalistów, którzy potrafią równolegle budować aplikacje natywne dla systemów iOS i Android. Co więcej, wykorzystujemy narzędzie jakim jest React Native, które pozwala na budowanie jednej bazy kodów dla obu platform, dzięki czemu czas tworzenia aplikacji jest naprawdę krótki.

Struktura teamu tworzącego PWA

 • Project manager

 • Główny Designer

 • Programista React

 • Programista Back-end

 • Tester

A może najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy jest progresywna aplikacja internetowa (ang. PWA)?

W większości przypadków, rozsądniejszym i bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest stworzenie projektu przy użyciu technologii PWA.

Do budowy progresywnej aplikacji internetowej, wykorzystujemy mniejszą liczbę narzędzi niż przy natywnych aplikacjach. Dzięki temu, możemy oddać Ci gotowy produkt znacznie szybciej. Wynika to z faktu, że progresywne aplikacje internetowe napisane są językiem oprogramowania przeznaczonym głównie do stron internetowych – JavaScript. Różnica między PWA a aplikacją webową uruchamianą z przeglądarki, polega na tym, że PWA działa jak aplikacja mobilna. PWA może działać offline, wysyłać powiadomienia czy wykorzystywać funkcje telefonu takie jak GPS, aparat, gesty itp. Co więcej, nie musisz ściągać aplikacji ze sklepów Google Play czy AppStore (chociaż możemy je również tam dodać). Aplikacje PWA można szybko zintegrować z istniejącymi już bazami danych czy systemami zarządzania treścią. W ten sposób, otrzymujemy dużą elastyczność, jeśli chodzi o dalszy backendowy rozwój aplikacji.

Najważniejsze elementy procesu tworzenia aplikacji mobilnej w Develtio

Develtio process
Develtio process

…i żyli długo
i szczęśliwie

1
Zapoznanie się
2
Określenie zakresu prac
3
Kick-off workshop
4
Makietowanie strony
5
Design
6
Budowanie produktu i dokumentacja
7
Testowanie i potwierdzenie jakości
8
Wdrożenie

… i żyli długo
i szczęśliwie

Technologie

Technologie, które wykorzystujemy, dopasowywane są przez nas do aktualnych potrzeb klientów. Na ich wybór ma wpływ także nasze doświadczenie oraz wydajność i skalowalność rozwiązań. Jeśli na co dzień nie interesujesz się nowymi technologiami, wybierzemy i doradzimy optymalną technologię dostosowaną do Twoich potrzeb biznesowych.

Progressive Web Apps

Android and iOS

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie i zacznijmy budować go razem!

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązuje Polityka Prywatności i Warunki Korzystania Google.
  Arkadiusz Zdziebko
  Head of Sales, Develtio