Develtio jest wiodącą firmą programistyczną wykorzystującą React.js w swojej pracy. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań React.js, które pomagają w tworzeniu aplikacji internetowych, w tym:
  • Aplikacji webowych
  • Sieci networkingowych
  • Zaawansowanych usług streamingowych
  • Platform jako usług (PAAS) i wiele innych

Nasi doświadczeni programiści korzystają ze wszystkich możliwości zapewnianych przez bibliotekę JavaScript przy projektowaniu nowoczesnych i atrakcyjnych interfejsów użytkownika (UI). Dostarczamy indywidualne rozwiązania dostosowane do projektu, które pomogą Ci stworzyć wysokiej klasy aplikacje internetowe i nie tylko.

Czym jest React.js?

React.js ma otwarty kod źródłowy i jest darmową biblioteką języka JavaScript wykorzystywaną do tworzenia widocznej dla użytkownika warstwy aplikacji, znanej jako interfejs użytkownika (UI). React.js nie jest pełną front-endową platformą, taką jak na przykład AngularJS. Rozwijany przez Facebooka oraz społeczność programistów i firm, zapewnia uproszczone programowanie, skalowalność i możliwość budowania dynamicznych interfejsów użytkownika.

Dlaczego warto wybrać React.js dla Twojego projektu?

Komponenty wielokrotnego użytku

Komponenty wewnętrzne, utworzone przy użyciu frameworka React.js, mogą być ponownie wykorzystywane do tworzenia dowolnej innej aplikacji. Skraca to zarówno czas, jak i całkowity koszt rozwoju aplikacji.

Możliwość budowania UI bogatych w funkcje

React.js ułatwia projektowanie dynamicznych i wielofunkcyjnych aplikacji, ponieważ płynnie łączy HTML i JavaScript i pozwala na zarządzanie dużą ilością danych.

Łatwość obsługi

W przeciwieństwie do wielu innych frameworków programistycznych, React.js jest bardzo przystępny. Fakt, że można się go łatwo nauczyć, sprawia, że jest on często wybieraną opcją przez programistów na całym świecie.

Nieskończona elastyczność

Dzięki otwartej strukturze i zaangażowaniu pasjonatów, React.js zawiera ogromną liczbę komponentów JavaScript. Biblioteka jest elastyczna i intuicyjna, dzięki czemu programiści mogą bez problemu dostosowywać aplikacje do konkretnych potrzeb.

Przyjazny SEO

Pierwotnie opracowany przez Facebooka, React.js jest z natury przyjazny SEO. Renderowanie po stronie serwera umożliwia programistom tworzenie nowoczesnych interfejsów, które działają płynnie w różnych przeglądarkach i w wyszukiwarkach.

Ogromne wsparcie społeczności

Jako jedna z najpopularniejszych bibliotek JavaScript i projekt open-source, React.js jest utrzymywany przez ogromną społeczność pełnych pasji programistów, którzy chętnie dzielą się radami i wskazówkami z każdym, kto tego potrzebuje.

Umożliwia skuteczne i ustrukturyzowane kodowanie

React.js poprawia wydajność kodowania, ponieważ został zaprojektowany do korzystania z jednokierunkowego przepływu danych. Właściwości zawsze spływają “w dół”, a działania zawsze płyną “w górę”. Dzięki temu, zrozumienie ogólnej struktury lub architektury aplikacji jest proste, a wykrywanie błędów jest jeszcze łatwiejsze.

Najważniejsze elementy procesu   tworzenia oprogramowania w Develtio

Develtio process
Develtio process

…i żyli długo
i szczęśliwie

1
Zapoznanie się
2
Określenie zakresu prac
3
Kick-off workshop
4
Makietowanie strony
5
Design
6
Budowanie produktu i dokumentacja
7
Testowanie i potwierdzenie jakości
8
Wdrożenie

…i żyli długo i szczęśliwie

Dlaczego Develtio?

Wykwalifikowani specjaliści IT

Twój zespół projektowy będzie składał się z najlepszych programistów i Project Managerów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu CMS i różnego rodzaju aplikacji, w tym webowych. Nasi doświadczeni programiści nie będą się uczyć na Twoim projekcie – oni już dobrze wiedzą, co robić. I robią to dobrze!

Zapewnienie jakości na każdym kroku

Stosujemy dokładnie zdefiniowane procedury zapewnienia jakości, na każdym etapie Twojego projektu. Zanim projekt przejdzie do kolejnej fazy rozwoju, nasz zespół QA ściśle współpracuje z klientami, aby upewnić się, że spełnia on nasze rygorystyczne standardy i Twoje wymagania.

Przystępne ceny

Jesteśmy elastyczni i oferujemy naszym klientom rozwiązania szyte na miarę, które są określane wielkością projektu, harmonogramem oraz budżetem. W połączeniu z rozsądną polityką cenową jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom przystępnie wycenione rozwiązania.

Dotrzymujemy terminów

Każdy projekt rozpoczyna się od mapy realizacji, która określa kamienie milowe i terminy ich wykonania. Po ustaleniu tych terminów zobowiązujemy się do ich dotrzymania i dokładamy wszelkich starań, aby ukończyć Twój projekt na czas. Dzięki regularnym raportom z postępów i spotkaniom zawsze będziesz dokładnie wiedział, na jakim etapie realizacji jest Twój projekt.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie i zacznijmy budować go razem!

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązuje Polityka Prywatności i Warunki Korzystania Google.
    Mariusz Tarnaski
    CTO, Develtio