Framework PHP Symfony

Pozwól naszym największym talentom programistycznym stworzyć dla Ciebie świetne rozwiązania cyfrowe przy użyciu PHP Symfony. Czym jest PHP Symfony? To popularna platforma programistyczna o otwartym kodzie źródłowym PHP Symfony jest jednym z najczęściej wybieranych frameworków do tworzenia aplikacji internetowych najwyższej jakości. Wyjątkowo elastyczny i bogaty w funkcje, stanowi idealną platformę do budowania zróżnicowanych aplikacji i stron – od tych prostych do bardziej złożonych.

Do czego wykorzystuje się PHP Symfony?

PHP Symfony jest jak muzyka dla naszych uszu, ponieważ ułatwia nam dostarczanie solidnych aplikacji na czas i w ramach budżetu. PHP Symfony usprawnia proces programowania – likwidując monotonię towarzyszącą kodowaniu. Dzięki temu możemy skupić się na tworzeniu dynamicznych aplikacji internetowych, które idealnie pasują do Twoich potrzeb.

Zalety PHP Symfony

Szybsze tworzenie aplikacji

Wypuszczenie aplikacji na rynek jest szybsze dzięki PHP Symfony, które posiada wbudowane funkcje, znane jako pakiety i komponenty.

Pakiety zapewniają różnorodne funkcjonalności, a nasi doświadczeni programiści wykorzystują je, aby dodawać dobrze ustrukturyzowane funkcje w aplikacji, takie jak koszyk na zakupy, wiadomości, blog, komentarze i wiele innych rzeczy. Pakiety można łatwo wdrożyć i ponownie wykorzystać.
Komponenty odpowiadają za bardziej ogólne funkcje, takie jak zarządzanie bezpieczeństwem, obsługa formularzy, dostęp użytkownika czy sprawdzanie poprawności danych. Dzięki zastosowaniu komponentów nasi programiści mogą skoncentrować swoje wysiłki na rozwijaniu funkcjonalności specyficznych dla Twojego projektu.

Zarówno pakiety, jak i komponenty umożliwiają firmom lepszą kontrolę kosztów i uzyskanie działającego produktu w znacznie krótszym czasie. Więcej czasu i energii można wtedy poświęcić na ulepszenie aplikacji lub strony internetowej oraz wdrażanie niestandardowych funkcji i właściwości.

Szybkie wdrożenie aplikacji

Jeśli jesteś start-upem lub firmą z sektora MSP, możesz chcieć jak najszybciej przetestować nową aplikację na Twoich użytkownikach. Symfony na to pozwala. W pełni funkcjonująca aplikacja może być wypuszczona na rynek w ciągu kilku tygodni, dając Ci czas na testowanie i wprowadzenie koniecznych zmian.

Zwiększona wydajność i optymalizacja

Użytkownicy końcowi Twoich aplikacji oczekują wysokiej jakości produktów, zoptymalizowanych pod kątem używanych przez nich urządzeń. I właśnie takie są aplikacje opracowane przy użyciu Symfony. Dodatkowo, przy oszczędnym wykorzystywaniu zasobów pamięci, framework Symfony sprawia, że Twoja aplikacja może osiągnąć znacznie lepszą wydajność. Platforma Symfony jest również elastyczna i skalowalna, dzięki czemu Twoja aplikacja będzie się rozwijać i zmieniać wraz z Twoją firmą.

Lepsze dostosowanie do potrzeb

Jako programiści kochamy PHP Symfony, bo pozwala nam skupić się na istotnych i zaawansowanych funkcjach tworzonych przez nas aplikacji. Ale nie musisz martwić się też o podstawy. PHP Symfony umożliwia nam rozwiązywanie rzeczywistych problemów naszych klientów i budowanie zorientowanego na nich produktu.

Minimalizacja błędów

Framework PHP Symfony wykorzystuje zautomatyzowaną metodę testowania oprogramowania, która wyłapuje i rozwiązuje błędy kodowania już na ich wczesnym etapie. Efekt? Jako programiści oszczędzamy mnóstwo czasu, a potencjalne błędy są cały czas pod kontrolą.

Zapewnienie stabilności i wsparcia

PHP Symfony to dobrze sprawdzony framework, któremu można zaufać. Regularnie dostaje on aktualizacje, które coraz bardziej go ulepszają. Praca społeczności programistów skupionych wokół tej platformy zapewnia jej długoterminową stabilność i kompatybilność wraz z nowymi wersjami. Społeczność chętnie też udziela wsparcia wszystkim programistom korzystającym z frameworka. Także w kwestii bezpieczeństwa, wsparcie trwa i będzie trwało cały czas.

Wykorzystanie globalnej wiedzy programistycznej

Jako platforma open-source, PHP Symfony zgromadził wokół siebie ogromną liczbę zaangażowanych programistów. Ta społeczność składa się z ekspertów technologicznych, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, którzy nieustannie dostarczają ulepszenia, rozwiązują problemy i tworzą innowacje. Ten wspólny wysiłek oznacza dużą przewagę dla naszych klientów, ponieważ otrzymują oni świetne oprogramowanie na bazie solidnego frameworku. Oznacza to również, że nasi programiści mogą tworzyć dla nich produkty światowej klasy.

Najważniejsze elementy procesu tworzenia   oprogramowania w Develtio

Develtio process
Develtio process

…i żyli długo
i szczęśliwie

1
Zapoznanie się
2
Określenie zakresu prac
3
Kick-off workshop
4
Makietowanie strony
5
Design
6
Budowanie produktu i dokumentacja
7
Testowanie i potwierdzenie jakości
8
Wdrożenie

…i żyli długo i szczęśliwie

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie i zacznijmy budować go razem!

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązuje Polityka Prywatności i Warunki Korzystania Google.
    Mariusz Tarnaski
    CTO, Develtio