Jak możemy wesprzeć Twój projekt?

 • Zrealizowaliśmy już setki udanych konwersji do WordPressa przy pomocy Adobe XD.
  Używamy go też do tworzenia od zera projektów pod konkretne wymagania, w pełni wykorzystując możliwości prototypowania. Nasze bogate doświadczenie w tym zakresie gwarantuje, że etap konwersji Twojego projektu przebiegnie sprawnie i bez problemów.
 • W Develtio zależy nam na efektywnej i uczciwej komunikacji.
  Regularnie będziemy Cię informować o postępach i zachęcać do dzielenia się uwagami. Używamy wbudowanych do Adobe XD obszarów kompozycji oraz opcji prezentacji, aby zapewnić sprawny i interaktywny proces przekazywania feedbacku.
 • Na początku naszej współpracy poprosimy Cię o przekazanie nam projektów.
  Szczegółowo je przeanalizujemy i dostarczymy Ci wycenę. W następnym kroku przystępujemy do pracy, aby jak najszybciej zbudować responsywną i zoptymalizowaną stronę, która w każdym calu będzie dokładnym odzwierciedleniem Twojej wizji.

Całościowa analiza projektu

Staramy się, aby dostarczone projekty były dokładnie analizowane i sprawdzane pod kątem spójności z Twoimi celami biznesowymi. Z naszymi klientami pozostajemy w bliskim kontakcie, aby budować w pełni funkcjonalne strony.

Efektywna współpraca

Nasi designerzy i developerzy ściśle ze sobą współpracują na każdym etapie projektu, aby budować strony, które są wizualnie atrakcyjne, responsywne i zgodne z projektem co do piksela. Doświadczenie użytkownika jest dla nas równie ważne jak techniczna funkcjonalność.

Perfekcyjna komunikacja

Będziesz wiedział co się dzieje na każdym etapie naszej współpracy. Mocno wierzymy, że efektywna komunikacja jest fundamentem każdego udanego projektu. Komunikujemy się jasno i bezpośrednio.

Eksperci WordPressa

Nasze dotychczasowe i udokumentowane osiągnięcia dowodzą, że jesteśmy jednym z najlepszych zespołów zajmujących się tworzeniem rozwiązań w WordPressie. Pozwól liderom branży zatroszczyć się o Twój projekt.

SEO

Pomożemy Ci zoptymalizować Twoją stronę WordPress i wzmocnić Twoją obecność w Sieci dzięki efektywnej strategii SEO. Zwiększ organiczny ruch na stronie przy pomocy naszych sprawdzonych rozwiązań.

Mniej kodu - lepsza wydajność strony

Jakość kodu jest kluczowa dla sukcesu Twojej strony. Dlatego też pilnujemy, żeby nasz kod był czysty, spójny i zwięzły, dla lepszej szybkości i responsywności Twojej strony.

Nasz proces

Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedażowym i przedstaw swoje projekty. Dokładnie je przeanalizujemy i szczegółowo z Tobą omówimy, aby zagwarantować jak najwyższą wydajność Twojej przyszłej strony internetowej.
1
Pierwsze spotkanie
2
Analiza projektu
3
Wycena
i podpisanie umowy
4
Konwersja
5
Testy i zapewnienie
jakości
6
Wdrożenie

MAP Media Audit Platform

Narzędzie do audytu mediów w czasie rzeczywistym

Aplikacje Webowe

Hitachi

Przestrzeń dla partnerów w biznesie

Strony WWW

Kiddoways

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych klientów

Aplikacje Webowe eCommerce

Biletyna

Wyjątkowa aplikacja do rezerwacji i sprzedaży biletów

Aplikacje Mobilne

Fiberlink

Wybierz pakiet i pozostań w kontakcie

Strony WWW

TCM

Projekt, który się “klei”

eCommerce Strony WWW
left arrow
right arrow

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie i zacznijmy budować go razem!

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązuje Polityka Prywatności i Warunki Korzystania Google.
  Arkadiusz Zdziebko
  Head of Sales, Develtio