Tworzenie produktu cyfrowego

Jako partnerzy, towarzyszymy Ci i służymy pomocą podczas całego cyklu rozwoju produktu cyfrowego. Jest to możliwe dzięki naszej znajomości rynku cyfrowego i ponad 10-letniemu doświadczeniu w budowaniu biznesów klientów. Założyciele Develtio to eksperci w dziedzinie technologii, jak również specjaliści od marketingu i zarządzania produktem. Kultura naszej organizacji jest mocno zorientowana na rynek. Bardzo wysoko cenimy ją w naszych zespołach. Ma ona też ogromny wpływ na to, w jaki sposób pracujemy z naszymi klientami.

 

Narzędzia, których używamy,
aby pomóc Ci stworzyć odpowiedni produkt dla odpowiednich ludzi:

Persony użytkowników (User personas)

Analiza profili Twoich użytkowników, wraz z ich pochodzeniem, zainteresowaniami, demografią, problemami, potrzebami i innymi informacjami, pomaga nam zrozumieć dla kogo tworzymy produkt.

Product Canvas

To narzędzie pozwala na dokładną analizę produktu i pomaga zaprojektować go tak, aby dostarczał klientom konkretną wartość.

Mapowanie ścieżki klienta (User Journey Mapping)

Jest to proces, w którym dzielimy doświadczenia Twojego klienta z produktem na różne etapy (takie jak: świadomość, rozważanie zakupu, zakup, eksploracja, lojalność itd.), a następnie analizujemy je pod kątem konkretnych czynników (cele, działania, emocje, obawy, szanse itd.).

Wykres priorytetów (Prioritization Chart)

Określa, które cechy Twojego produktu finalnego powinny zostać opracowane w pierwszej kolejności i pozwala stworzyć Minimum Viable Product (MVP), czyli pierwotną wersją produktu, z którego będą mogli korzystać pierwsi klienci.

Growth Hacking Canvas

Wiele firm i ludzi myśli, że marketing to sprawa, którą należy zająć się dopiero po stworzeniu samego produktu. Stanowczo się z tym nie zgadzamy. Dzięki wykorzystywaniu growth hacking canvas, czyli modeli, które pozwalają na mapowanie szans i mocnych stron, możemy zbudować produkt, który wykorzysta potencjał sieci i przyniesie viralowe efekty. Pokażemy Ci również jak wykorzystać “efekt koła zamachowego” w twoim produkcie, tak, aby nawet małe regularne działania, przynosiły maksymalne korzyści. Produkt sam będzie napędzał wzrost i sprzedaż.

Budujemy produkty cyfrowe
dla dwóch typów klientów:

Start-upy

Firmy uruchamiane przez przedsiębiorczych i bardzo kreatywnych ludzi, którzy potrzebują świetnych zespołów, Project Managerów i programistów, aby jak najszybciej stworzyć MVP lub przyspieszyć rozwój produktu, który obecnie jest już rozwijany wewnętrznie przez firmę. Projekty, które wykonujemy dla start-upów są zazwyczaj bardzo szybkie, iteracyjne i nastawione na testowanie wielu różnych rozwiązań.

Czemu jesteśmy świetnymi partnerami dla start-upów?

 • Zapewniamy wsparcie naszych najbardziej utalentowanych programistów, w uczciwych cenach. Dzięki sprawnemu zarządzaniu talentami, będziemy rozliczać się wyłącznie za dokładną liczbę godzin, które konkretny ekspert poświęcił na Twój projekt. Na przykład, nie musisz od razu płacić za tydzień lub miesiąc pracy super-doświadczonego eksperta NLP, jeśli potrzebujesz jego wsparcia tylko przez 20 godzin.
 • Sami jesteśmy przedsiębiorczy i uwielbiamy pomagać osobom, które chcą spełniać swoje marzenia.
 • Develtio ma silne marketingowe zaplecze, dzięki czemu możemy również pomóc w tworzeniu rozwiązań, które będą doskonale dopasowane do Twoich użytkowników/klientów.
 • Jesteśmy bardzo szybcy w dostarczaniu projektów – można powiedzieć, start-upowo szybcy
 • Rozumiemy specyfikę produktów cyfrowych.

Przedsiębiorstwa z sektora MŚP

Pomagamy istniejącym już od lat firmom wprowadzać innowacje dzięki produktom cyfrowym. Jeśli chcesz stworzyć nowy produkt lub już zacząłeś rozwijać konkretny projekt, ale potrzebujesz wsparcia doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie, to jesteś we właściwym miejscu.

Develtio zapewnia pełne wsparcie dla firm, które chcą tworzyć produkty cyfrowe.

Zespół programistów – stworzymy dopasowany do potrzeb Twojego projektu zespół deweloperów. Nasz sprawny sposób zarządzania talentami, sprawia, że współpraca z nami jest skuteczna i wydajna. Każdy nowy projekt oprogramowania wymaga pracy kilku super-utalentowanych i doświadczonych programistów oraz teamu deweloperów, którzy wykonują mniejsze zadania. U nas nie musisz płacić za miesiąc pracy danego specjalisty. Płacisz tylko za czas, który ten specjalista realnie poświęcił na Twój projekt.

Doświadczony Project Manager – nasi PM-owie mają doświadczenie w projektach dla branż takich jak bankowość, telekomunikacja czy służba zdrowia. Rozumiemy więc, jak działają firmy i wiemy jak nawigować zachodzące w nich procesy. Project Manager z Develtio stanie się Twoim największym sojusznikiem w trakcie prac nad produktem cyfrowym. Ponieważ Develtio ma również silne marketingowe zaplecze, możemy Ci pomóc w projektowaniu rozwiązań idealnie dopasowanych do Twoich użytkowników lub klientów.

Zapewnienie Najwyższej Jakości – Podejście do jakości to coś co zazwyczaj wyróżnia proces tworzenia oprogramowania dla start-upów i standardowych przedsiębiorstw. W Develtio rozumiemy, że jakość produktu musi być najwyższa, dlatego opracowaliśmy rygorystyczny proces testowania, dzięki któremu odbierzesz kompletny produkt końcowy, bez ryzyka związanego z opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań.

Dostęp do naszych procesów i narzędzi cyfrowych – Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy w jaki sposób przeprowadzić trudny proces transformacji cyfrowej przedsiębiorstwa także w Twojej firmie. Nie jest to łatwe zadanie i wiąże się z wieloma zmianami – wiemy, bo wielokrotnie przechodziliśmy przez to z klientami. Jednak dzięki tym doświadczeniom możemy teraz pomóc także Tobie. Zaczynamy od diagnozy, ustalamy, co i jak powinno być zdigitalizowane, które procesy w Twojej firmie mogą zostać zautomatyzowane oraz jak komunikować tą zmianę i nią zarządzać.

Najważniejsze elementy procesu tworzenia oprogramowania w Develtio

Develtio process
Develtio process

…i żyli długo
i szczęśliwie

1
Zapoznanie się
2
Określenie zakresu prac
3
Kick-off workshop
4
Makietowanie strony
5
Design
6
Budowanie produktu i dokumentacja
7
Testowanie i potwierdzenie jakości
8
Wdrożenie

…i żyli długo
i szczęśliwie

Technologie

Technologie, które wykorzystujemy, dopasowywane są przez nas do aktualnych potrzeb klientów. Na ich wybór ma wpływ także nasze doświadczenie oraz wysoka wydajność i skalowalność rozwiązań. Jeśli na co dzień nie interesujesz się nowymi technologiami, wybierzemy i doradzimy optymalną technologię dostosowaną do potrzeb Twojego biznesu. Dobór poszczególnych języków programowania, frameworków i rozwiązań odbywa się na etapie tworzenia szkicu naszej współpracy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie i zacznijmy budować go razem!

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązuje Polityka Prywatności i Warunki Korzystania Google.
  Arkadiusz Zdziebko
  Head of Sales, Develtio