Udana rekrutacja zaczyna się od świetnej platformy z ofertami pracy

Przejmij pełną kontrolę nad procesem rekrutacji, dzięki platformom z ofertami pracy. Największe programistyczne talenty w Develtio mogą stworzyć dla Ciebie idealną platformę, skrojoną na miarę konkretnych potrzeb rekrutacji w Twojej firmie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz bardziej podstawowe, czy niszowe rozwiązanie, nasz team deweloperów może stworzyć dla Ciebie łatwy w obsłudze produkt.

Dla pracodawców:

Stworzone przez nas platformy z ofertami pracy pozwalają organizacjom na pozyskanie największych talentów z branży, wykorzystując wysoko efektywne narzędzia. Dzięki nim pracodawcy mogą szybko i sprawnie:

 • Stworzyć profil pracodawcy
 • Atrakcyjnie zareklamować stanowisko pracy
 • Płacić za reklamy ogłoszenia
 • Zarządzać zgłoszeniami kandydatów
 • Rozmawiać z kandydatami
 • Zarządzać danymi
 • Promować produkty i usługi

Dla kandydatów:

Nasze platformy z ofertami pracy dają kandydatom szukającym zatrudnienia bardziej personalne i responsywne doświadczenie. Platformy pozwalają kandydatom na:

 • Utworzenie profilu kandydata
 • Aplikowanie na ofertę pracy przy użyciu profilu kandydata
 • Wysłanie CV do pracodawcy
 • Rozmowę z pracodawcą
 • Szybkie poznanie kultury organizacji

Najważniejsze elementy procesu tworzenia   stron internetowych i aplikacji webowych w Develtio

Develtio process
Develtio process

…i żyli długo
i szczęśliwie

1
Zapoznanie się
2
Określenie zakresu prac
3
Kick-off workshop
4
Makietowanie strony
5
Design
6
Budowanie produktu i dokumentacja
7
Testowanie i potwierdzenie jakości
8
Wdrożenie

…i żyli długo i szczęśliwie

Kto potrzebuje platform z ofertami pracy?

Tak naprawdę każdy zatrudniający może wyciągnąć sporo korzyści z takich platform.

Najlepsze ogłoszenia o pracę umożliwiają szybką i interaktywną komunikację między kandydatami a pracodawcami. Co więcej, platformy zoptymalizowane są pod różne urządzenia, co oznacza, że mogą być używane w dowolnym miejscu i czasie.
Krótko mówiąc, spersonalizowana platforma jest niezwykle wygodnym i elastycznym narzędziem rekrutacyjnym.

Najlepsze narzędzia mogą być wykorzystywane do różnego typu ogłoszeń – od umowy o pracę na etat, przez czasowe oferty czy staże, aż do umów freelancerskich.

Niezależnie od tego, czy jesteś start-upem, firmą o ugruntowanej pozycji, przedsiębiorstwem czy organizacją non-profit, platforma z ofertami pracy może znacznie ułatwić znalezienie odpowiedniego talentu na otwierane przez Ciebie stanowisko.

Dlaczego potrzebujesz własnej platformy?

Prawdopodobnie znasz już duże portale z ogłoszeniami o zatrudnieniu. Kilka z nich jest świetnych, ale mają swoje wady. Ponieważ są one ogólnodostępne, nie mogą być spersonalizowane, a więc nie są to najlepsze rozwiązania, jeśli szukasz pracowników na specjalistyczne stanowiska. Co prawda możesz dzięki nim przyciągnąć wielu kandydatów, ale niewielu z nich będzie posiadało kwalifikacje ukierunkowane na stanowisko, które oferujesz. Z czasem duże portale ogłoszeniowe stają się też droższe w użyciu, gdyż za zamieszczane tam oferty trzeba zapłacić.

Branżowe lub niszowe platformy z ogłoszeniami to znacznie lepsze rozwiązanie w poszukiwaniu kandydatów z odpowiednim doświadczeniem i kwalifikacjami. Są bardziej przystępne cenowo, skoncentrowane na branży i zapewniają więcej możliwości networkingu.

Mając własną platformę, zyskujesz jeszcze inne korzyści. Przede wszystkim masz znacznie więcej kontroli nad całym procesem zatrudniania. Jest to szczególnie ważne, gdy regularnie prowadzisz rekrutację na różne stanowiska. Twoja własna platforma z ogłoszeniami o pracę od Develtio, sprawia, że możesz być bardziej elastycznym pracodawcą.

Świetne platformy z ogłoszeniami, mają też wyjątkowy design

W Develtio budujemy platformy z myślą o użytkownikach. Pracodawcy i kandydaci to końcowi użytkownicy platform z ofertami pracy, dlatego projektujemy takie rozwiązania, które poprawią doświadczenia użytkowników po obu stronach.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych funkcji i właściwości, nasz zespół programistów może również stworzyć indywidualne rozwiązania niezależnie od tego, czy chodzi o tworzenie bazy danych, czy integrowanie zewnętrznych interfejsów API.

Dlaczego warto współpracować z Develtio?

Develtio to zespół godnych zaufania i doświadczonych deweloperów produktów cyfrowych. Już od 5 lat działamy w przestrzeni cyfrowej, napędzani nastawieniem na przedsiębiorczość i orientacją na rynek.

Zanim podejmiemy się nowego projektu, chcemy dogłębnie poznać firmę, dla której pracujemy. Zadajemy naszym klientom trudne pytania po to, żeby mieć pewność co do wysokiej jakości dostarczonego przez nas końcowego produktu.

Do tworzenia innowacyjnych platform, programów czy aplikacji, wykorzystujemy wiodące w branży technologie, dzięki którym nasi klienci przeprowadzają cyfrową transformację swoich firm z wielkim sukcesem.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie i zacznijmy budować go razem!

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązuje Polityka Prywatności i Warunki Korzystania Google.
  Arkadiusz Zdziebko
  Head of Sales, Develtio