W Develtio, strony internetowe, sklepy online oraz aplikacje budujemy od podstaw, z myślą o zróżnicowanych potrzebach i celach Twojej firmy.
Oferujemy również zindywidualizowane rozwiązania w takich dziedzinach jak:
Wszystko to, i dużo więcej, tworzone, programowane i wdrażane jest przez nasz 40+ osobowy zespół ekspertów – programistów, projekt managerów, UX and UI designerów, grafików i copywriterów.
  • Zarządzanie sprzedażą i marketingiem
  • Organizacja biznesu i HR
  • Grywalizacja i zaangażowanie pracowników i klientów
  • Narzędzia wspierające rozwój eCommerce

Pomożemy Ci stworzyć aplikację webową.

Doświadczenie

Działamy od 2008 roku, a nasze początki wiążą się z powstaniem agencji marketingowej. Teraz, oprócz marketingu internetowego, specjalizujemy się również w tworzeniu stron www i aplikacji webowych. Jako osobny software house, kodujemy już od ponad 3 lat.

Odpowiedzialność

W Develtio, nasz zespół to ponad 35 IT specjalistówktórzy mają bogate doświadczenie w pracy z back-endem, front-endem, grafiką, NLP i innymi rozwiązaniami i narzędziami.
Budujemy aplikacje i strony na naszych warunkach i bierzemy za nie pełną odpowiedzialność. Nigdy nie outsourcujemy naszej pracy innym firmom. Wszystko, czego potrzebujemy, w tym kreatywne pomysły i utalentowanych specjalistów, mamy “w domu”.

Prędkość

Budujemy aplikacje i strony tak szybko jak to tylko możliwe, nie obniżając przy tym jakości kodu czy końcowego produktu. Zależy nam zarówno na oferowaniu krótkich terminów dostaw projektów, jak i najwyższej jakości produktów. Optymalizujemy pracę naszych programistów dzięki najnowszym technologiom. Co zyskujesz dzięki Develtio? Mniej czasu poświęconego przez specjalistów na zadania, oznacza szybsze wdrożenie rozwiązań i mniejsze koszty całego projektu.

W czym się specjalizujemy?

Aplikacje PWA

Progresywne Aplikacje Webowe (ang. PWA - Progressive Web App) to uniwersalny sposób na tworzenie szybkich i responsywnych aplikacji, które podbiją serca i smartfony Twoich klientów. Koncentrujemy się na responsywności aplikacji na różnych urządzeniach, tworzeniu wyjątkowego doświadczenia użytkowników i bezproblemowym wprowadzaniu rozwiązań.

AR

Dzięki stabilnej i intuicyjnej aplikacji możesz wkroczyć do świata rozszerzonej rzeczywistości i pokazać swoje produkty i usługi w kompletnie nowym wymiarze. Rozszerzona rzeczywistość (ang. AR - Augmented Reality) to przyszłość internetu. Z Develtio, przyszłościowe rozwiązania dostaniesz już dziś.

System zarządzania mediami

Zarządzaj swoimi mediami, z pomocą aplikacji webowych MMS (ang. MMS - Media Management System). Dzięki nim możesz z łatwością tworzyć, kopiować i udostępniać treści z każdego urządzenia. Zarządzanie kontentem i marketingiem nigdy nie było prostsze.

Ogłoszenia

Tworzymy platformy pełne nowoczesnych rozwiązań i funkcji, które przyciągają kupujących i sprzedających, a także tych, którzy po raz pierwszy sprzedają online.

Platformy crowdfundingowe

Dzięki naszym platformom crowdfundingowym możesz zachęcać użytkowników do przekazywania darowizn, budować społeczność ambasadorów wokół Twojej marki i zbierać pieniądze na cele charytatywne lub biznesowe.

System sprzedaży biletów autobusowych

Zakup biletów autobusowych i zarządzanie kursami nareszcie może być łatwe i intuicyjne, zarówno dla pasażerów, przewoźników, jak i kierowców autobusów. Nasze aplikacje wspierają firmy transportowe działające na terenie całej Europy.

System zarządzania biznesem

Usprawnij procesy biznesowe w swojej organizacji, dzięki modułowemu oprogramowaniu, które obsługuje takie obszary, jak zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie finansami czy zarządzanie urlopami. Zbudujemy rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb Twojej organizacji.

Platformy pracy

To rozwiązanie umożliwia zamieszczanie ofert pracy oraz aplikowanie i kontakt poprzez wbudowany czat pomiędzy pracodawcą a kandydatami. Platformy mają wbudowaną wielojęzyczność, co oznacza, że można je uruchomić jednocześnie na kilku różnych rynkach.

System zarządzania przepływem pracy

System zarządzania przepływem pracy (ang. WMS - Workflow Management System) to oprogramowanie zaprojektowane po to, aby ulepszyć workflow w Twojej organizacji. Pozwala ono optymalizować procesy i przenieś organizację zadań na wyższy poziom. Dzięki WMS możesz zarządzać największymi projektami poprzez zaledwie kilka kliknięć i mieć oko na to co dzieje się w Twojej firmie.

Jakie technologie wykorzystujemy?

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie i zacznijmy budować go razem!

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązuje Polityka Prywatności i Warunki Korzystania Google.
    Arkadiusz Zdziebko
    Head of Sales, Develtio