Kariera w Develtio: Wyjątkowe wartości

Niezależnie od ścieżki kariery w Develtio, pracownikom przyświecają wartości, które w dzisiejszych czasach mogą wydawać się trywialne, ale dla nas takie nie są. Czytaj dalej. Opowiemy Ci o naszym podejściu do kultury w firmie i rozwoju zawodowego.

Czego możesz od nas oczekiwać

W Develtio tworzymy otwarte i wspierające środowisko, które na pierwszym miejscu stawia pracowników i rozwój firmy. Działamy z pasją i motywacją, a naszą pracę traktujemy poważnie. Stosujemy podejście “no bullshit” – w naszej firmie nie używamy irytującej nowomowy i traktujemy się nawzajem odpowiednio. Jak kreatywnych dorosłych dzielących tę samą pasję i koncentrujących się na rozwoju.

To nie jest typowe miejsce pracy. Nie wymyślamy dziwnych programów lojalnościowych, nie mamy “owocowych piątków” ani masażystów i zajęć jogi dostępnych na miejscu. Jeśli chcemy napić się razem piwa, po prostu idziemy… i cieszymy się swoim towarzystwem, ponieważ jesteśmy bardzo przyjazną grupą entuzjastów.

Jesteśmy rzeczowi, ale to nie znaczy, że nie lubimy się bawić. Oznacza to po prostu, że zamiast oferować Ci różne bajery, poważnie traktujemy Twoją pracę i, co za tym idzie, wynagrodzenie. Jesteśmy też wystarczająco dorośli, aby zdecydować, jak chcemy się spędzać wspólny czas.

Benefity pracy z nami
Co zyskujesz pracując w Develtio:

Konkurencyjną wypłatę

Szybki i profesjonalny rozwój

Szkolenie zawodowe i mentoring

Partnerskie podejście

Elastyczne środowisko pracy - zdalnej lub w biurze

Pakiety medyczne i sportowe

Pozytywną i sprzyjającą produktywności atmosferę

Autonomię i wolność w mikrozarządzaniu

Możliwość stworzenia własnych produktów

Nasze wartości

Ludzie często mówią o wartościach, a później traktują je trywialnie. Dla nas są one ważne.

Zaufanie

Wszystko zaczyna się od zaufania. Dołączając do naszego zespołu, możesz być pewien, że dotrzymujemy danego słowa. Zakładamy, że i my możemy zaufać Tobie. Zaufanie jest podstawową wartością, na której opierają się nasze relacje z klientami, pracownikami, współpracownikami i partnerami. W Develtio pamiętamy, że buduje się je latami.

Rozwój osobisty i zawodowy

Wszystko w naturze rozwija się lub umiera. Develtio to miejsce przyjazne ludziom, ale nieprzyjazne stagnacji. Wspólnie pracujemy i razem się rozwijamy. Jeśli po sześciu miesiącach pracy nadal stoisz w miejscu, to dlatego, że albo Ty, albo my się poddaliśmy. I coś musimy z tym zrobić.

Samodzielność

Wierzymy, że ludzie, którzy z nami pracują, wiedzą, co chcą osiągnąć i czego potrzebują, aby się rozwijać. Kiedy wybierzesz ścieżkę dla siebie, pomożemy Ci w realizacji planów, ale nie będziemy za Ciebie wymyślać wizji rozwoju.

Niezależność

Inwestujemy w dojrzałe osoby, które potrafią samodzielnie zarządzać swoją pracą, ścieżkami rozwoju i projektami, nad którymi pracują. Popieramy pomysły naszych pracowników i staramy się rozwijać ich koncepcje, ale nie traktujemy ich jak dzieci.

Skuteczność

Jesteśmy firmą — organizacją nastawioną na zysk i rozwój. Wszystko, co robimy, musi być efektywne i zwiększać rentowność. Wyznawane przez nas wartości pokazują, jakimi ludźmi jesteśmy i czym kierujemy się, także w życiu zawodowym. To dzięki nim jesteśmy skuteczni.

5

lat na rynku

40+

zaufanych ludzi

3,242

zjedzonych kebabów

75k

kursów do sklepu

Nasz proces rekrutacji

Proces rekrutacji trwa zazwyczaj od jednego do trzech tygodni, w zależności od stanowiska.

Staramy się go przeprowadzić szybko i efektywnie; z korzyścią dla nas i kandydatów.
Tak wygląda proces rekrutacji w Develtio.

Krok 1

Twoja aplikacja

Proces zaczyna się od wysłania nam CV. Byłoby świetnie, gdybyśmy mogli znaleźć w nim opis Twoich umiejętności pasujący do profilu stanowiska, na które rekrutujemy. Kolejną sprawą są Twoje osiągnięcia – lista stanowisk i pracodawców jest przydatna, ale chcielibyśmy, żebyś opowiedział nam nam o projektach, przy których pracowałeś i za co konkretnie byłeś odpowiedzialny.

Krok 2

Rozmowa

Świat nie jest doskonały i czasami ktoś przecenia lub nie docenia swoich kompetencji. Musimy więc sprawdzić, czy do siebie pasujemy. Dlatego drugi etap rekrutacji to co najmniej jedna rozmowa kwalifikacyjna z ekspertem, który świetnie zna charakter stanowiska, na które aplikujesz. Otrzymasz również zadanie do wykonania. Dzięki temu ocenimy, czy posiadasz odpowiednie umiejętności. Na spotkaniu opowiadamy również o naszej firmie, wartościach i planach.

Krok 3

Słuchamy i poznajemy Twoje potrzeby

Dzięki procesowi rekrutacji odkrywamy, czy do nas pasujesz oraz czy my pasujemy do Ciebie. Chcemy poznać Twoje oczekiwania i potrzeby. Ważna jest dla nas współpraca z osobami, które chcą wspólnie z nami tworzyć projekty i rozwiązania. W pracy spędzasz dużą część życia. Poświęcanie jej na działania, które nie dają satysfakcji żadnej ze stron, nie ma sensu.

Aktualne stanowiska, na które rekrutujemy:

Junior Product Owner

Do naszego Product Department poszukujemy początkującego Product Ownera, który nie boi się wyzwań, jest otwarty na intensywny rozwój i chce razem z nami tworzyć jakościowe produkty dla naszych klientów.

Node.js Developer

Szukamy programisty Node.js, który chętnie wspomoże nas w codziennej pracy i będzie chętny regularnie poszerzać swoją wiedzę.

IT Sales (US/UK Market)

Excellent english proficiency - you will be working mainly with foreign markets

Project Manager

Do naszego zespołu WordPress Department szukamy doświadczonego Project Managera, który sumiennie bierze odpowiedzialność za powierzony projekt i nie boi się wyzwań.

Junior UX/UI Designer

Jeżeli uwielbiasz projektować nowoczesne makiety i tworzyć projekty graficzne, a przygotowanie materiałów dla developerów nie jest dla Ciebie czarną magią, to wbijaj do nas!

WordPress Developer

Szukamy osoby na stanowisko WordPress Developera. Praca na pełny etat, w biurze w Katowicach, Rzeszowie, Warszawie lub zdalnie.

DevOps

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za uruchamianie i utrzymanie różnych środowisk i narzędzi wymienionych poniżej a także służyła pomocą całemu zespołowi w rozwiązywaniu problemów w zakresie DevOps.

SEO Specialist

Interesujesz się SEO? Nie boisz się wyzwań i marzysz o pracy dla znanych marek? Internet i liczby to dla Ciebie połączenie idealne?

Junior WordPress Developer

Szukamy osoby na stanowisko Junior WordPress Developera. Najważniejsze co musisz mieć to chęć do pracy i uczenia się, a z resztą Ci pomożemy.

Project Manager

Szukamy osoby na stanowisko Project Managera, która zajmie się projektami aplikacji webowych i złożonych stron internetowych. Praca na pełny etat, możliwość pracy zdalnej.

Head of Project Management (PMO)

Szukamy Head of Project Management, którego celem będzie koordynowanie pracy 6 PMów oraz kontrola jakości prowadzenia projektów w firmie.

Office Assistant

Poszukujemy samodzielnej, dobrze zorganizowanej i pozytywnej osoby, która wesprze warszawski zespół w codziennych obowiązkach biurowych.

Software Developer (AI Engineer)

Do projektu innowacyjnej platformy do planowania strategii marketingowej, budujemy zespół R&D, którego zadaniem będzie tworzenie proof of concept i research ciekawych nowych pomysłów.

Junior Front-End Developer

Jeżeli uwielbiasz budować front i nie jest to dla Ciebie czarną magią to wbijaj do Nas! Trzymamy się standardów oraz budujemy własne libki. Poszukujemy fronta, którego zamiłowaniem jest React, ale nie boi się też wyzwań w innych technologiach.

PHP Developer

Szukamy programisty PHP, który chętnie wspomoże nas w codziennej pracy i będzie chętny regularnie poszerzać swoją wiedzę.

Junior Software Tester

Zdenerwowałeś już parę razy developera? Chcesz rozwijać się jako tester? Zapraszamy do naszego zespołu i przypilnuj jakości naszych produktów!

Junior IT Project Manager

Potrzebujemy Ciebie, aby dostarczać jakościowe produkty dla naszych klientów i odpowiednio koordynować prace zespołów.

Front-end Developer (Angular)

Szukamy programisty Front-endowego ze znajomością Angulara - min. 3 lata doświadczenia

Specjalista ds. rekrutacji IT

Jeżeli wiesz, jak zapukać do ukrytych talentów rozsianych po całej Polsce, potrafisz dotrzeć i porozmawiać z inżynierami, jednocześnie zachowując pełny luz i uśmiech na twarzy - aplikuj!

Software Tester

Jeżeli wiesz, jak zdenerwować developera kolejnym bugiem, jesteś zaangażowany(a) i dbasz o jakość to zapraszamy do naszego zespołu.

UX/UI Designer

Jeżeli uwielbiasz projektować nowoczesne makiety i tworzyć projekty graficzne, a przygotowanie materiałów dla developerów nie jest dla Ciebie czarną magią, to wbijaj do nas!

Senior WordPress Developer

Szukamy doświadczonego programisty WordPress, który oprócz szerokich umiejętności programistycznych chciałby też mieć bezpośredni wpływ na przyszłość naszej firmy, wybór technologii i inne elementy naszej codziennej pracy.

Senior PHP Developer

Szukamy doświadczonego programisty PHP, który oprócz szerokich umiejętności programistycznych chciałby też mieć bezpośredni wpływ na przyszłość naszej firmy, wybór technologii i inne elementy naszej codziennej pracy.

Sales representative for EU / USA markets

Excellent english proficiency - you will be working mainly with foreign markets

Junior PHP Developer

Szukamy programisty który zaczął już swoją przygodę z PHP i chce się rozwijać w tym kierunku.

Team Leader

Szukamy doświadczonego team leadera, który oprócz szerokich umiejętności programistycznych chciałby mieć bezpośredni wpływ na przyszłość naszej firmy.

Skontaktuj się z nami

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązuje Polityka Prywatności i Warunki Korzystania Google.