Dlaczego warto wybrać PHP Laravel?

Jest modułowy i elastyczny

Laravel ma ograniczoną liczbę wbudowanych funkcji, ale można je łatwo rozszerzyć o dodatkowe moduły. Setki pakietów jest dostępnych dla Laravela; niektóre są tworzone dla konkretnych branż, inne do bardziej ogólnego użytku. To sprawia, że Laravel jest elastycznym narzędziem, które można z powodzeniem stosować w bardzo zróżnicowanych projektach.

Jest kompatybilny z nowymi funkcjami PHP

Programiści PHP regularnie aktualizują język i dodają do niego nowe funkcjonalności. W przeciwieństwie do wielu innych frameworków, Laravel jest w stanie wykorzystać nowsze funkcje PHP, takie jak overloading, przestrzenie nazw lub krótszą składnie tablic. Dzięki wstecznej kompatybilności, Laravel jest jednym z najbardziej przyjaznych frameworków PHP.

Przyspiesza rozwój dzięki Artisan CLI

Interfejs wiersza poleceń Laravel Artisan pomaga programistom w migracji danych, zarządzaniu bazami danych i tworzeniu kodu dla różnych części aplikacji, w tym modeli i kontrolerów. Za pomocą prostego polecenia, Artisan CLI może wyeliminować wiele powtarzalnych i rutynowych zadań, oszczędzając czas programistów i przyspieszając proces tworzenia aplikacji.

Pozwala na błyskawiczne wydanie dowolnego projektu

W porównaniu do wielu innych frameworków PHP (np. Symfony), Laravel nie wymaga szczegółowej i pracochłonnej konfiguracji wstępnej. Gdy liczy się czas, Laravel jest najlepszym wyborem, pozwalającym na szybkie rozpoczęcie pracy nad projektem.

Jest zoptymalizowany pod kątem bezpieczeństwa

Chociaż żaden framework nie jest w 100% bezpieczny, Laravel jest jednym z najbezpieczniejszych rozwiązań na rynku. Zawiera wbudowany system uwierzytelniania i dedykowane funkcje stworzone w celu złagodzenia podatności na ataki CSRF, XSS i SQL injection. Ponadto jego poziom ochrony można zwiększyć za pomocą dodatkowych pakietów bezpieczeństwa.

Dobrze integruje się z usługami innych firm

Laravel można łatwo zintegrować z licznymi usługami, np. cache, storage, social lub Authentication - możliwości są prawie nieograniczone. Część rozwiązań jest już wbudowana. Przykładowo, Laravel dostarcza API dla popularnej biblioteki SwiftMailer; zawiera również sterowniki dla SMTP i funkcji mail PHP, a także usługi Mailgun, Mandrill, SparkPost i Amazon SES. Dzięki wbudowanej funkcji Mail::send() można bez problemu wysyłać wiadomości e-mail, za pośrednictwem usługi lokalnej lub w chmurze.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie i zacznijmy budować go razem!

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązuje Polityka Prywatności i Warunki Korzystania Google.
    Mariusz Tarnaski
    CTO, Develtio