Dbamy o Twój biznes.

Jesteśmy tu, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele, działając nie tylko jako programiści, ale jak partnerzy w biznesie. Jeśli oczekujesz od naszej współpracy samych standardowych rozwiązań i niechęci do zadawania pytań, to prawdopodobnie nie jesteśmy dla Ciebie. Cenimy sobie głębokie zaangażowanie w projekty naszych klientów i nie boimy się wyzwań.

To znaczy, że:

 • Nie boimy się trudnych pytań
 • Przedstawiamy świeże i przełomowe pomysły, które mogą zmienić sposób, w jaki myślisz o swoim biznesie.
 • Inwestujemy czas w dogłębne poznanie każdego projektu, aby precyzyjnie dopasować nasze rozwiązania.
 • Oferujemy kompleksowe wsparcie – od opracowania oprogramowania po pomoc techniczną i konsultacje biznesowe.

Pomożemy Ci zbudować stronę internetową która sprzedaje.

Front-end
jest dla użytkownika

Dla Twojego użytkownika najważniejszy jest odbiór strony, czyli to, w jaki sposób jej doświadcza. Nie interesuje go cała magia, która dzieje się wewnątrz, za kulisami. Użytkownik chce po prostu załatwić to, po co wszedł na stronę i zrobić to w najprostszy możliwy sposób. Aby osiągnąć taki efekt na stronie, staramy się tworzyć jak najlepsze doświadczenie użytkownika, czyli user experience. Wykorzystujemy nowoczesne struktury JavaScript, takie jak React czy Vue.JS, dzięki czemu Twoja aplikacja może być lekka, szybka, łatwa w obsłudze i po prostu piękna.
Tak rozumiemy dobry UX..

 

Back-end
-czyli Twoja strona od kuchni

Wybór technologii musi być dostosowany do projektu. Back-end Twojej aplikacji czy strony będzie ci służył długo, dlatego ważne jest aby dokładnie przemyśleć wybór technologii. Uważamy, że tworzenie back-endu, to również tworzenie prawdziwego wewnętrznego mechanizmu Twojej firmy – miejsca, w którym dzieją się najważniejsze procesy i w którym tworzy się wartość. Nasze aplikacje webowe budujemy w PHP, Pythonie i Node.js.
Technologie, w których pracujemy
Prawie każda tworzona aplikacja musi być zintegrowana z różnymi interfejsami API i systemami. Tym też się dla Ciebie zajmiemy.

 

Zapewniamy jakość

Wszystko co robimy jest dokładnie testowane, sprawdzane i odpowiednio udokumentowane. Doświadczenie we współpracy z instytucjami finansowymi i służby zdrowia ukształtowała nasze podejście do jakości – w tych branżach nie ma miejsca na błędy.

 

Co to znaczy?

Tak, zgadłeś!
Zbudujemy Twoją aplikację webową lub stronę od podstaw. Sprawdź, jak wygląda nasz proces i dowiedz się, kiedy możemy wystartować z projektem.

Najważniejsze elementy procesu tworzenia stron internetowych i aplikacji webowych w Develtio

Develtio process
Develtio process

…i żyli długo
i szczęśliwie

1
Zapoznanie się
2
Określenie zakresu prac
3
Kick-off workshop
4
Makietowanie strony
5
Design
6
Budowanie produktu i dokumentacja
7
Testowanie i potwierdzenie jakości
8
Wdrożenie

…i żyli długo
i szczęśliwie

Technologie

Technologie, które wykorzystujemy, dopasowywane są przez nas do aktualnych potrzeb klientów. Na ich wybór ma wpływ także nasze doświadczenie oraz wydajność i skalowalność rozwiązań. Jeśli na co dzień nie interesujesz się nowymi technologiami, wybierzemy i doradzimy optymalną technologię dostosowaną do potrzeb Twojego biznesu. Jeśli jest to możliwe i wystarczająco wydajne dla Twojego projektu, doradzimy Ci, abyś wybrał PWA jako rozwiązanie dla Twojej aplikacji.

Nasz standardowy team składa się z:

 • Analityka Biznesowego

 • Project Managera

 • Głównego Designera

 • Jednego lub dwóch programistów Front-end

 • Jednego lub dwóch programistów Back-end

Skład teamu

Zespół, który będzie pracował nad Twoimi projektami może nieco różnić się od tego standardowego. Wszystko zależy od konkretnych potrzeb projektu. Jednak pracę zespołu projektowego koordynuje doświadczony Project Manager. Nie musisz samodzielnie zarządzać zadaniami zespołu programistów i designerów (no chyba, że chcesz).

Do standardowego teamu mogą dołączyć również UI/UX designerzy, testerzy i inni specjaliści z Develtio, którzy mogą wesprzeć Twój zespół w zależności od zadań i potrzeb projektu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, płacisz tylko za pracę osób, których umiejętności możesz naprawdę wykorzystać na różnych etapach pracy projektowej.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie i zacznijmy budować go razem!

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązuje Polityka Prywatności i Warunki Korzystania Google.
  Arkadiusz Zdziebko
  Head of Sales, Develtio